Veikals

TREE Original veļas balinātājs
2019-05-21
TREE Original BOX
2019-05-21
Parādīt visus

TREE Original SUPERKONCENTRĀTS

 11,50 ar PVN

Lietošana – veļas mazgājamām mašīnām vai mazgāšanai ar rokām
Veļas mazgājamā mašīnā – 20 ml līdzekļa vienai mazgāšanas reizei. Netīrākām drēbēm vai, lai tās būtu smaržīgākas var palielināt devu.
Mazgāšanai ar rokām – 5 ml līdzekļa uz 1 kg drēbēm, tās iemērcot ūdenī. Var izmantot arī aukstā ūdenī.
Noturīgiem traipiem – tīru produktu uzlej uz traipa un ļauj iedarboties 10 min., tad izmazgā. Nepietiekamas efektivitātes gadījumā variet izmantot veļas balinātāju.
Ieteikums. Nav nepieciešams lietot veļas mīkstinātāju, jo dabīgo augu komponentu koncentrācija veicina audumu dabisko mīkstināšanu. Piemērots kā tumšiem, tā arī krāsainiem un delikātiem apģērbiem.
Grīdas mazgāšanai – viegli netīrām grīdām -10 ml līdzekļa uz 3l ūdens. Vidēji netīrām grīdām – 20 ml līdzekļa uz 3l ūdens. Ļoti netīrām grīdām – 60ml līdzekļa uz 3 ūdens. Paredzēts lamināta, parketa, marmora u.c. veida grīdām. Lai noņemtu melnas svītras, līmi, darvu, uzlejiet tīru produktu uz sūkļa vai mitras drānas, paberzējiet un noskalojiet.
Stikla un dažādām mazgājamām virsmām – ātrai stikla, spoguļu, mēbeļu un jebkuras mazgājamas virsmas tīrīšanai, 10 ml koncentrēta produkta izšķīdina 1l ūdens pulverizatora pudelē. Ievērojiet ieteikto devu.
Sastāvdaļas – satur īpašus augu ekstraktus, kas izvēlēti dziļai iedarbībai. dimetilglutarāts, dimetilsukcināts, dimetiladipāts, Citronelols, Amyl Cinnamal, Alveja, Piparmētra, Rozmarīns, Lavanda, Salvija, Kliņģerīte, Liepa, Timiāns, Baldiriāns, Lazda. (reg. ce 648/2004) <5% nejonu virsmaktīvās vielas*,
*iegūtas no dabīgām izejvielām.
Būdams dabīgas izcelsmes produkts, jebkuras krāsas vai sastāva izmaiņas produktu partijās neietekmē tā kvalitāti.

Apraksts

inovatīvā formula trīs vienā veidota no dabīgiem augu komponentiem, kas ļauj Jums to lietot:
– 50 reizes kā veļas mazgāšanas līdzekļi, kas darbojas kā mazgāšanas un traipu noņemšanas līdzeklis, atstājot apģērbu mīkstu un aromātisku.
– 100 reizes kā mazgāšanas līdzekli visiem seguma veidiem, lai notīrītu, attīrītu un noņemtu noturīgus traipus, neatstājot netīrumus un likvidējot sliktas smakas.
– Vairāk kā 100 reizes izsmidzināšanas pudeles uzpildei, gatavu lietošanai visām mazgājamām virsmām.
Antibakteriāls, nesatur GOS – gaistošos organiskos savienojumus, alkoholu un krāsvielas. Pirms lietošanas sakratīt.

Papildus Informācija
Svars 1.060 kg
Tilpums

1 L

Ražotājvalsts

Itālija