Veikals

TREE Original SUPERKONCENTRĀTS
2019-05-21
PATRISHAS mandalu auskari
2019-05-24
Parādīt visus

TREE Original BOX

 35,00  28,00 ar PVN

TREE trauku mazgājamais līdzeklis –Piesātināts ar citruss augļu – greifrūtu, apelsīnu, citronu un dabīgo augu komponentiem. Spēcīgs sanitaizers un attaukotājs mazgājot traukus (krūzes, glāzes, šķīvjus, katlus), saudzīgs roku ādai, patīkama citrusaugu smarža. Ideāli piemērots lietošanai mazgājot traukus ar rokām ofisos, studijās, kemperos, jahtās utt. Ar antibakteriālu iedarbību, nesatur GOS, alkoholu un krāsvielas. Piemērots septisko tvertņu sistēmām.

TREE tīrīšanas līdzeklis – stiklam, spoguļiem, glāzēm, brillēm, mazgājamām virsmām – no dabiskām augu sastāvdaļām. Ātri notīra un dezinfekcē glāzes, spoguļus, mēbeles, atstājot mazgājamo virsmu aizsargātu un spīdīgu. Dabisko eļļu plus ir patīkamais aromāts šajā līdzeklī. Ar antibakteriālu iedarbību, nesatur GOS, alkoholu un krāsvielas.

TREE tīrīšanas līdzeklis – Šī ekskluzīvā superkoncentrāta formula veidota ar pienskābi un citronu pienskābi, dabiskai tīrīšanai tualetēm, izlietnēm, dušām, krāniem, baseiniem noņem netīrumus un kaļķakmeni, kā arī dezinficē un novērš nepatīkamas smakas, atstājot patīkamu piparmētru aromātu. Antibakteriāls, nesatur GOS – gaistošos organiskos savienojumus, alkoholu un krāsvielas.

TREE SUPERKONCENTRĀTS –inovatīvā formula trīs vienā veidota no dabīgiem augu komponentiem, kas ļauj Jums to lietot:
– 50 reizes kā veļas mazgāšanas līdzekļi, kas darbojas kā mazgāšanas un traipu noņemšanas līdzeklis, atstājot apģērbu mīkstu un aromātisku.
– 100 reizes kā mazgāšanas līdzekli visiem seguma veidiem, lai notīrītu, attīrītu un noņemtu noturīgus traipus, neatstājot netīrumus un likvidējot sliktas smakas.
– Vairāk kā 100 reizes izsmidzināšanas pudeles uzpildei, gatavu lietošanai visām mazgājamām virsmām.
Antibakteriāls, nesatur GOS – gaistošos organiskos savienojumus, alkoholu un krāsvielas. Pirms lietošanas sakratīt.

TREE veļas balinātājs – ar aktīvo skābekli, kas izgatavots ar nātrija perkarbonāta, ir dabīgs, kas dezinficē un palīdz notīrīt traipus no veļas, padarot to mīkstāku. Tā izdodas atdzīvināt jau nomazgājušās krāsas uz sākotnējo dabisko spilgtumu.
Antibakteriāls, nesatur GOS – gaistošos organiskos savienojumus, alkoholu un krāsvielas.

Apraksts

šajā komplektā ietilpst – tīrīšanas līdzeklis stiklam, trauku mazgājamais līdzeklis, tīrīšanas līdzeklis tualetēm, veļas balinātājs, superkoncentrāts un mikrofibras lupatiņa.

Papildus Informācija
Svars 3.350 kg
Ražotājvalsts

Itālija