Piegāde

Piegāde tiek veikta tikai Latvijas teritorijā. Ja vēlaties saņemt preci ārpus Latvijas teritorijas, lūdzu, sazinieties ar mūsu konsultantiem, rakstot uz veikals@amberdesignhouse.lv

PIEGĀDE BEZ MAKSAS

Piegāde tiek nodrošināta bez maksas, ja:

  • preci saņemat mūsu birojā (Cīruļu iela 43B, Kalngale)

MAKSAS PIEGĀDE

  • ja preces svars ir mazāks par 1 kg – 3,50 EUR
  • ja preces svars ir lielāks par 1 kg – 5,00 EUR

Piegādes summa tiek aprēķināta, noformējot pasūtījumu.

Piegāde ārpus Latvijas:

  • Piegāde Baltijas valstīs – 5,00 EUR ar Omniva kurjeru
  • Piegāde Eiropas valstīs – 15,00 EUR ar Latvijas Pasta starpniecību

PIEGĀDES LAIKS

Piegādes termiņš 2-5 dienas, ja prece ir noliktavā. Ja nepieciešams mūsu konsultants ar Jums sazināsies.
Piegādes tiek veiktas tikai darbdienās no plkst. 9:00 – 18:00, pēc vietējā laika. Veicot pasūtījumu, ir jāņem vērā pieejamie piegādes laiki un kā piegādes adrese ir jānorāda tā adrese, kurā pasūtījumu būs iespējams pieņemt piegādes laika ietvaros.
Piegādes adrese ir jānorāda detalizēti. Papildu informācija, piemēram, kāpņu telpas numurs un dzīvokļa numurs (ja piegāde jāveic uz daudzdzīvokļu māju), ir nepieciešama, lai nodrošinātu piegādi paredzētajā laikā. Ja piegādes adrese ir norādīta kļūdaini vai nepilnīgi, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma un Jums būs jāmaksā par jaunas piegādes organizēšanu;
Jānorāda precīzs telefona numurs, uz kuru pasūtītājs ir sazvanāms norādītajos piegādes laikos. Parasti pirms piegādes kurjers sazinās ar pasūtītāju telefoniski, pārliecinoties, ka pasūtītājs atrodas norādītajā adresē un varēs pieņemt sev adresēto sūtījumu. Ja norādītais telefona numurs ir neprecīzs vai uz šo numuru pasūtītājs nav sazvanāms, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma.
Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības Jūs lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti, un fiksēt šī dokumenta numura pēdējos 5 ciparus.